Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світильник

ADJUSTABLE

Світильник Наші світильники відповідають конкретним потребам, водночас є універсальними та інтерактивними, а також виходять далеко за межі звичайного режиму вмикання / вимикання. Ці світильники піддаються цілому світові нюансів та світності, хоча і в широкому діапазоні атмосфери, що знаходиться в межах досяжності та ситуаційних потенціалів, аж до того, що дозволяє налагодити настрій. Ця лінійка дизайну охоплює характеристики, притаманні харизматичному продукту, хоч і авангардного духу та інноваційного дизайну, в той час як являє собою новизну. Чи можемо ми поділитися з вами цими враженнями?

Назва проекту : ADJUSTABLE, Ім'я дизайнерів : E. ROTA JOVANI, Прізвище клієнта : ROTA Y REGIFE SCP.

ADJUSTABLE Світильник

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.