Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Шафа-Купе

Shanghai

Багатофункціональний Шафа-Купе Багатофункціональний шафа «Шанхай». Фронтальний малюнок і лаконічна форма виступають як "декоративна стіна", і це дозволяє сприймати гардероб як декоративну складову. Система «Все включено»: включає місця зберігання різного обсягу; вбудовані тумбочки, що входять до фасаду шафи, відкритого та закритого одним фронтальним поштовхом; 2 вбудовані нічні світильники, заховані під видатний об'єм з обох боків ліжка. Основна частина шафи виконана з крихітного дерев'яного фасону. Він складається з 1500 штук кемп і 4500 штук вибіленого дуба.

Назва проекту : Shanghai, Ім'я дизайнерів : Julia Subbotina, Прізвище клієнта : Julia Subbotina.

Shanghai Багатофункціональний Шафа-Купе

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.