Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крани

Electra

Крани Electra, що вважається представником цифрового використання в арматурному секторі, поєднує технологію з дизайном, щоб підкреслити цифрові вікові конструкції. Змішувачі, які не мають окремої рукоятки, приваблюють усіх завдяки своїй елегантності та розумному зовнішньому вигляду вирішальним для унікальності у вологих приміщеннях. Сенсорні кнопки дисплея Electra пропонують користувачам більш ергономічне рішення. "Eco Mind" змішувачів забезпечує максимальну ефективність використання в економії. Ця особливість особливо додає цінності майбутнім поколінням

Назва проекту : Electra, Ім'я дизайнерів : E.C.A. Design Team, Прізвище клієнта : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Крани

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.