Дизайн журналу
Дизайн журналу
Трансформований Диван

Mäss

Трансформований Диван Мені хотілося створити модульний диван, який можна було б перетворити на кілька окремих сидячих рішень. Вся меблі складається з всього двох різних предметів однакової форми для утворення різноманітних рішень. Основна структура - така ж бічна форма підлокітників, але лише товща. Опори для рук можна повернути на 180 градусів, щоб змінити або продовжити основний предмет меблів.

Назва проекту : Mäss, Ім'я дизайнерів : Claudio Sibille, Прізвище клієнта : .

Mäss Трансформований Диван

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.