Дизайн журналу
Дизайн журналу
Чайний Сервіз

Wavy

Чайний Сервіз Натхнений травертиновою терасою на природі, Wavy - це чайний сервіз, який принесе вам унікальне чаювання. Інноваційні ручки розроблені так, щоб зручно розміщуватись у ваших руках. Надягнувши чашку долонями, ви виявите, що вона розгортається, як водяна лілія, і приведе вас до миті спокою.

Назва проекту : Wavy, Ім'я дизайнерів : Patricia Sheung Ying Wong, Прізвище клієнта : Patricia Wong.

Wavy Чайний Сервіз

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.