Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вішалка

Nobolu

Вішалка Розроблений Shinn Asano з фоном у графічному дизайні, Sen - це 6-кратна колекція сталевих меблів, що перетворює 2D лінії в 3D-форми. Кожен фрагмент, включаючи «підставку для підвіски для nobolu», був створений лініями, що мінімізують надлишки, щоб виразити як форму, так і функціональність у ряді застосувань, натхненних унікальними джерелами, такими як традиційні японські ремесла та візерунки. Підставка для вішалок Nobolu натхненна формами японських ієрогліфів. Дно - трава, посередині - сонце, а верх - дерево, тобто сонце сходить.

Назва проекту : Nobolu, Ім'я дизайнерів : Shinn Asano, Прізвище клієнта : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Nobolu Вішалка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.