Дизайн журналу
Дизайн журналу
Салон, Роздрібна Торгівля, Книгарня

World Kids Books

Салон, Роздрібна Торгівля, Книгарня Натхненний місцевою компанією для створення стійкої, повністю функціонуючої книгарні на невеликому сліді, RED BOX ID використовував концепцію "відкритої книги", щоб створити абсолютно новий досвід роздрібної торгівлі, який підтримує місцеву громаду. Розташований у Ванкувері, Канада, World Kids Books - це перше шоу-рум, друге - роздрібна книгарня, а третя - інтернет-магазин. Сміливий контраст, симетрія, ритмічність і кольоровість притягують людей і створюють динамічний і веселий простір. Це прекрасний приклад того, як бізнес-ідею можна вдосконалити за допомогою дизайну інтер’єру.

Назва проекту : World Kids Books, Ім'я дизайнерів : Maria Drugoveiko, Прізвище клієнта : World Kids Books.

World Kids Books Салон, Роздрібна Торгівля, Книгарня

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.