Дизайн журналу
Дизайн журналу
Годинник

Quantum

Годинник Мені хотілося іншої форми, форми, яка викликала думки про спортивні машини та швидкісні катери. Я завжди любив вигляд гострих ліній і кутів, і це проявилося в моєму дизайні. Циферблат представляє глядачеві тривимірне враження, і в межах циферблату є кілька "рівнів", які видно з будь-якого кута, на якому можуть годинник годинник. Я розробив кріплення для ремінця, щоб закріпити його безпосередньо на годиннику, з кінцевою метою - забезпечити власника інтегрованого та тривимірного досвіду.

Назва проекту : Quantum, Ім'я дизайнерів : Elbert Han, Прізвище клієнта : Han Designs.

Quantum Годинник

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.