Дизайн журналу
Дизайн журналу
Гнучкий Офіс

Suivez le guide

Гнучкий Офіс Ця концепція була розроблена для конкурсу дизайну, організованого провінцією Західна Фландрія. Завданням було заповнити великий порожній простір, який знаходиться посеред кількох офісів, меблями, де користувачі могли збиратися. Посібник Suivez le - це серія із 7 томів фанери, в якій користувач може займатися іншою діяльністю. Вони можуть легко змінити розташування кожного вікна відповідно до необхідної їм функції. "Suivez-le-guide" розривається з умовами в галузі офісних меблів. Це відповідь на попит на інші способи роботи та спілкування.

Назва проекту : Suivez le guide, Ім'я дизайнерів : Five Am, Прізвище клієнта : Five AM.

Suivez le guide Гнучкий Офіс

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.