Дизайн журналу
Дизайн журналу
Гнучкий Офіс

Suivez le guide

Гнучкий Офіс Ця концепція була розроблена для конкурсу дизайну, організованого провінцією Західна Фландрія. Завданням було заповнити великий порожній простір, який знаходиться посеред кількох офісів, меблями, де користувачі могли збиратися. Посібник Suivez le - це серія із 7 томів фанери, в якій користувач може займатися іншою діяльністю. Вони можуть легко змінити розташування кожного вікна відповідно до необхідної їм функції. "Suivez-le-guide" розривається з умовами в галузі офісних меблів. Це відповідь на попит на інші способи роботи та спілкування.

Назва проекту : Suivez le guide, Ім'я дизайнерів : Five Am, Прізвище клієнта : Five AM.

Suivez le guide Гнучкий Офіс

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.