Дизайн журналу
Дизайн журналу
Гнучкий Офіс

Suivez le guide

Гнучкий Офіс Ця концепція була розроблена для конкурсу дизайну, організованого провінцією Західна Фландрія. Завданням було заповнити великий порожній простір, який знаходиться посеред кількох офісів, меблями, де користувачі могли збиратися. Посібник Suivez le - це серія із 7 томів фанери, в якій користувач може займатися іншою діяльністю. Вони можуть легко змінити розташування кожного вікна відповідно до необхідної їм функції. "Suivez-le-guide" розривається з умовами в галузі офісних меблів. Це відповідь на попит на інші способи роботи та спілкування.

Назва проекту : Suivez le guide, Ім'я дизайнерів : Five Am, Прізвище клієнта : Five AM.

Suivez le guide Гнучкий Офіс

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.