Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Упаковки Жувальної Гумки

ZEUS

Дизайн Упаковки Жувальної Гумки Конструкції упаковки для жувальної гумки. Концепція цих конструкцій - "стимулювання чутливості". Цілями продуктів є чоловіки у двадцятих роках, а такі інноваційні конструкції допомагають їм інстинктивно забирати продукцію в магазинах. Основні візуальні фільми виражають вражаючий світогляд природного явища, що асоціюється з кожним ароматом. THUNDER SPARK для ароматизованого та електризуючого аромату, SNOW STORM для заморожування та сильного охолоджуючого аромату та RAIN SHOWER для аромату зволоженого, соковитого та водянистого.

Назва проекту : ZEUS, Ім'я дизайнерів : Yoichi Kondo, Прізвище клієнта : LOTTE CO.,LTD..

ZEUS Дизайн Упаковки Жувальної Гумки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.