Дизайн журналу
Дизайн журналу
Відділення Hq Банку

DBS HQ

Відділення Hq Банку короткий виклад allen international - це впровадження найновіших банківських технологій для покращення та покращення досвіду роботи клієнтів у їх новій філії в штаб-квартирі Марина Бей, Банк фінансових центрів, Сінгапур. Отриманий дизайн роздрібного банку використовує чутливу до руху інтерактивну цифрову привітну стінку, швидкі сервісні станції для швидких транзакцій та встановлення служб надання допомоги телефоном у напівприватних консультаційних стручках. Відділення також включає глядацьку залу на 300 місць та першу в галузі галузь телестудії для Channel News Asia. Виділені зали для fo

Назва проекту : DBS HQ, Ім'я дизайнерів : Allen International, Прізвище клієнта : allen international.

DBS HQ Відділення Hq Банку

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.