Дизайн журналу
Дизайн журналу
Іграшка

Movable wooden animals

Іграшка Різноманітність тваринних іграшок рухається різними способами, просто, але весело. Абстрактні фігури тварин поглинають дітей уявою. У групі є 5 тварин: свиня, качка, жирафа, равлик та динозавр. Голова качки рухається справа наліво, коли ви піднімаєте її з-за парти, вона, здається, каже вам "НІ"; Голова жирафи може рухатися вгору і вниз; Ніс свині, равлики та голови динозавра рухаються зсередини назовні, коли ви повертаєте їх хвости. Усі рухи змушують людей посміхатися і змушують дітей грати різними способами, як, наприклад, тягнути, штовхати, повертати тощо.

Назва проекту : Movable wooden animals, Ім'я дизайнерів : Sha Yang, Прізвище клієнта : Shayang Design Studio.

Movable wooden animals Іграшка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.