Дизайн журналу
Дизайн журналу
Монітор У Вушних Навушниках

ZTONE

Монітор У Вушних Навушниках Як аксесуар для стилю життя, цей навушник поставляється з ювелірною концепцією. Він складається з відкладеного патентом вушного наконечника, що тіло має форму вушної миски. Подовжений гнучкий наконечник крила покращує стійкість у вусі, підтримуючи хребет вуха. Винахід виготовлений силіконом для підвищення максимальної гнучкості. Голівка грибної форми призначена для того, щоб затиснути всередину вушного каналу, щоб забезпечити найкраще ущільнення від зовнішнього шуму. Він пропонує економне рішення замінити спеціальний монітор преміум витрат, але при цьому забезпечує найбільш точне відтворення звуку.

Назва проекту : ZTONE, Ім'я дизайнерів : IMEGO Infinity LLC, Прізвище клієнта : I-MEGO.

ZTONE Монітор У Вушних Навушниках

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.