Дизайн журналу
Дизайн журналу
Намисто

Scar is No More a Scar

Намисто Дизайн має за собою драматичну болісну історію. Це було натхнене моїм незабутнім незручним шрамом на моєму тілі, який був спалений сильним феєрверком, коли мені було 12 років. Намагаючись прикрити його татуюванням, татуювальник попередив мене, що гірше буде прикрити відлякування. У кожного свій шрам, у кожного своя незабутня болюча історія чи історія, найкращим рішенням для зцілення є навчитися протистояти йому та сильно долати його, а не приховувати чи намагатися втекти від нього. Тому я сподіваюся, що люди, які носять мої прикраси, можуть відчувати себе сильнішими та позитивнішими.

Назва проекту : Scar is No More a Scar , Ім'я дизайнерів : Isabella Liu, Прізвище клієнта : School of jewellery, Birmingham City University.

Scar is No More a Scar  Намисто

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.