Дизайн журналу
Дизайн журналу
Намисто

Scar is No More a Scar

Намисто Дизайн має за собою драматичну болісну історію. Це було натхнене моїм незабутнім незручним шрамом на моєму тілі, який був спалений сильним феєрверком, коли мені було 12 років. Намагаючись прикрити його татуюванням, татуювальник попередив мене, що гірше буде прикрити відлякування. У кожного свій шрам, у кожного своя незабутня болюча історія чи історія, найкращим рішенням для зцілення є навчитися протистояти йому та сильно долати його, а не приховувати чи намагатися втекти від нього. Тому я сподіваюся, що люди, які носять мої прикраси, можуть відчувати себе сильнішими та позитивнішими.

Назва проекту : Scar is No More a Scar , Ім'я дизайнерів : Isabella Liu, Прізвище клієнта : School of jewellery, Birmingham City University.

Scar is No More a Scar  Намисто

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.