Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комод

dog-commode

Комод Цей комод зовні схожий на собаку. Це дуже радісно, але, в той же час, дуже функціонально. Тринадцять коробок різної величини розміщені всередині цього комоду. Цей комод складається з трьох окремих частин, які з'єднані між собою і утворюють одну унікальну річ. Оригінальні ніжки надають ілюзію стоячої собаки.

Назва проекту : dog-commode, Ім'я дизайнерів : Viktor Kovtun, Прізвище клієнта : Xo-Xo-L design.

dog-commode Комод

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.