Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шезлонги

Opa

Шезлонги Красива і своєрідна форма єдиної труби з нержавіючої сталі, що надає меблі форму, - це те, що робить цей вітальня таким цікавим. Це згинальна труба та зігнута фанера, що утворює стілець, роблять її дуже еластичною та зручною. Дизайн відчувається дуже легким і делікатним.

Назва проекту : Opa, Ім'я дизайнерів : Claudio Sibille, Прізвище клієнта : .

Opa Шезлонги

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.