Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл, Стільці

Hoek af

Стіл, Стільці "Hoek af", що дослівно перекладається англійською мовою, означає "відсутність кута", але коли ти кажеш, що хтось пропускає куточок голландською мовою, це означає, що вони трохи з глузду. Я думав над цими словами, коли думав про товариша, якому «не вистачає куточка», тому мені стало очевидно, що хоча він пропускає куточок, насправді він цікавіший. І чим мене вразило, якщо взяти квадрат і вирізати з кута два нові куточки, це означає, що замість чогось програти, щось виграється. Кожен шматок "hoek af" програв кут, але виграв два кути та дві ноги.

Назва проекту : Hoek af, Ім'я дизайнерів : David Hoppenbrouwers, Прізвище клієнта : David Hoppenbrouwers.

Hoek af Стіл, Стільці

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.