Дизайн журналу
Дизайн журналу
Набір Посуду

MiMì

Набір Посуду Простий дизайн Mimì із своєю чіткою вирізаною геометрією виявляє велику простоту використання. Основна, але вузлова форма відрізняється від матового сірого алюмінієвого корпусу і забезпечує міцне зчеплення, навіть якщо воно мокре або жирне. Один намальований сталевий ескіз, що захоплює посуд, що не приклеюється, не потребує подальших з'єднань. Еластична металева гнучкість використовується для отримання затишного захоплення: якщо натиснути, ручки легко змінюють свою форму і підходять до кожного захоплення користувача. Ручка сковороди з натягнутим дротом також змінює свою форму. Мінімальний дизайн сприяє вдосконаленню ергономіки.: Без матеріалів можна зробити більше і навіть краще:

Назва проекту : MiMì, Ім'я дизайнерів : Gian Piero Giovannini, Прізвище клієнта : urge design.

MiMì Набір Посуду

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.