Дизайн журналу
Дизайн журналу
Розкладний Низький Стіл

PRISM

Розкладний Низький Стіл Питання "Для чого це?" є основою цього продукту, доставляючи клієнтам задоволення від того, як цей призмоподібний трикутний стовп перетворюється на абсолютно новий стіл, подібно до фільму Трансформери. Її робочі частини також рухаються таким же чином, як стики робота: лише піднявши бічні панелі меблів, він автоматично поширюється плоско і може використовуватися як стіл. Якщо ви піднімаєте одну сторону, вона стає вашим власним чайним столом, а якщо ви піднімаєте обидві сторони, вона стає широким чайним столом, яким можуть користуватися багато людей. Складку панелі також дуже просто закрити легким натисканням на ногу.

Назва проекту : PRISM, Ім'я дизайнерів : Nak Boong Kim, Прізвище клієнта : KIMSWORK.

PRISM Розкладний Низький Стіл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.