Дизайн журналу
Дизайн журналу
Транспортна Тара

The Cube

Транспортна Тара Наш підписний продукт The Cube - це відкрита система архітектури кратінгу, яка є запатентованою руйнівною технологією в пакувальній галузі; Це єдине ринкове рішення, призначене для переходу від завантаження продукції наприкінці виробничої лінії, до вантажівки для доставки, а також безпосередньо до торгового пункту роздрібної торгівлі або дистриб'юторів багатьох різних галузей, зменшення витрат на упаковку та усунення шарів витрат. . Це був перший дизайн упаковки, який відповідав директивам Walmart щодо захисту навколишнього середовища та ISTA.

Назва проекту : The Cube, Ім'я дизайнерів : Luis Felipe Rego, Прізвище клієнта : Smart Packaging Systems.

The Cube Транспортна Тара

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.