Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло, Укладання Стільця

xifix-one

Крісло, Укладання Стільця Конструкція заснована на необхідному мінімумі фізики та матеріалів, багаторазового використання, крісел-під відкритим небом, кутовий стілець, крісло для укладання, круглий м'який, фен-шуй. Вагова несуча конструкція складається з однієї нескінченної труби. Сидіння закріплюється в двох осьових точках і укладається поверх третьої точки конструкції. Осьові фіксовані точки на рамі дозволяють сидінню відкидатись назад, а стільці можна складати один в одного. Сидіння можна легко зняти, можна обмінятися різним матеріалом, оббивкою, формою, кольором та дизайном.

Назва проекту : xifix-one, Ім'я дизайнерів : Juergen Josef Goetzmann, Прізвище клієнта : Creativbuero.

xifix-one Крісло, Укладання Стільця

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.