Дизайн журналу
Дизайн журналу
Купольний Будинок

Easy Domes

Купольний Будинок Конструкція та структура Easy Domes - це ікосаедр, тут вирізають вершини та перетворюють на 21 дерев’яну секцію. Дизайн, інтер’єр, кольорові матеріали та всеосяжна реалізація оточення, будівництво та стійкі вимоги пропонують облаштування інтер’єру для широкого кола користувачів. Концепція звертається до зеленого будівництва, домобудівників та сталого життя. Можна будувати у всіх кліматичних зонах та стійких до землетрусів та ураганів.

Назва проекту : Easy Domes, Ім'я дизайнерів : KT Architects, Прізвище клієнта : Easy Domes Ltd.

Easy Domes Купольний Будинок

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.