Дизайн журналу
Дизайн журналу
Паравент

Positive and Negative

Паравент Це продукт, який одночасно виконує функції та красу, приправлений натяком на культуру та коріння. «Позитивний та негативний» параван виступає як регульований та мобільний бар’єр для конфіденційності, який не виступає та не порушує простір. Ісламський мотив дає ефект мереживного відтінку, який віднімається і суттєвий вірш із матеріалу Кориану / Смоли. Подібно до інь яну, у поганому завжди є трохи хорошого і завжди в хорошому. Коли сонце сідає на «Позитивне і негативне», це справді його яскравий момент, а геометричні тіні фарбують приміщення.

Назва проекту : Positive and Negative , Ім'я дизайнерів : Mona Hussein Design House, Прізвище клієнта : .

Positive and Negative  Паравент

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.