Дизайн журналу
Дизайн журналу
Іграшка

Rocking Zebra

Іграшка Діти люблять цю хитрую іграшку-качалку, а сучасний вигляд, прикольна графіка та натуральне дерево - справжні прихильники уваги у сучасному будинку. Завдання дизайну передбачало збереження суттєвого характеру класичної іграшки для реліквії, використовуючи передові методи та модульну систему побудови, щоб забезпечити майбутні додаткові типи тварин з мінімальними змінами деталей. Упакований продукт також повинен був бути компактним і менше 10 кг для прямих каналів продажу в Інтернеті. Використання спеціального ламінату для друку - це справді перше, що призводить до ідеального зображення кольорів / візерунків на повністю стійкій до подряпин поверхні

Назва проекту : Rocking Zebra, Ім'я дизайнерів : Newmakers, Прізвище клієнта : Newmakers.

Rocking Zebra Іграшка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.