Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офісна Будівля

Jansen Campus

Офісна Будівля Будівля є яскравим новим доповненням до горизонту, що пов'язує промислову зону та старе місто та приймає трикутні форми з традиційних скатних дахів Оберріє. Проект інтегрує інноваційні технології, включає нові деталі та матеріали та відповідає суворим швейцарським стандартам сталого будівництва «Minergie». Фасад облицьований темною попередньо патинованою перфорованою сіткою Рейнзінка, що викликає щільність тонів дерев’яних будівель навколишньої території. Індивідуальні робочі простори - це відкритий план, а геометрія будівлі викреслює види на Рейнталь.

Назва проекту : Jansen Campus, Ім'я дизайнерів : Davide Macullo Architects, Прізвище клієнта : .

Jansen Campus Офісна Будівля

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.