Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ювелірні Вироби

Angels OR Demons

Ювелірні Вироби Ми спостерігаємо постійну битву між добром і злом, темрявою і світлом, день і ніч, хаос і порядок, війну і мир, героя і лиходія щодня. Незалежно від нашої релігії чи національності, нам розповіли історію наших постійних супутників: ангел, що сидить на правому плечі, і демон зліва, ангел переконує нас робити добро і фіксує наші добрі справи. Він диявол переконує нас робити погано і веде облік наших поганих вчинків. Ангел - метафора нашого "суперрего", а диявол означає "Ід" і постійну битву між совістю і несвідомим.

Назва проекту : Angels OR Demons, Ім'я дизайнерів : Samira Mazloom, Прізвище клієнта : Samira.Mazloom Jewellery.

Angels OR Demons Ювелірні Вироби

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.