Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

Baboor Dawar Line

Стіл Прагнучи подолати межі нормальності та вічної спроби поєднати історичну єгипетську спадщину з сучасними засобами дизайну, представленими в матеріалах та обробці, цей відмітний твір «Бабуїр» був натхненний традиційною плитою «Примус», яка була обов'язковим обладнанням для Протягом століття і донині його широко використовують до сьогодні в сільській місцевості. Це нагадування про один із численних предметів, які колись були престижним товаром і з часом протікали вимирання в старовину. Будь-який предмет може бути головним твором, колись його побачили з художнім баченням.

Назва проекту : Baboor Dawar Line, Ім'я дизайнерів : Dalia Sadany, Прізвище клієнта : Dezines Dalia Sadany Creations.

 Baboor Dawar Line Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.