Дизайн журналу
Дизайн журналу
Bluetooth-Гарнітура

Bluetrek Titanium +

Bluetooth-Гарнітура Ця нова гарнітура "Титан +" від Bluetrek, виконана в стильному дизайні, який символізує "простягання" (стріла труби, що відходить від круглої вушної деталі), вбудована в міцний матеріал - алюмінієвий металевий сплав, і, головне, оснащений можливостями для передачі аудіосигналу з останніх смарт-пристроїв. Функція швидкої зарядки дозволяє продовжити вашу розмову за мить. Патентована конструкція розміщення акумуляторів дозволяє забезпечити баланс ваги гарнітури для підвищення комфорту використання.

Назва проекту : Bluetrek Titanium +, Ім'я дизайнерів : CONNECTEDEVICE Ltd, Прізвище клієнта : Bluetrek Technologies Limited.

Bluetrek Titanium + Bluetooth-Гарнітура

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.