Дизайн журналу
Дизайн журналу
Яхта

Portofino Fly 35

Яхта Портофіно Fly 35, наповнений природним світлом від великих вікон, розташованих у залі, також у кабінах. Його розміри пропонують безпрецедентне відчуття простору для човна такого розміру. Колірна палітра у всьому інтер’єрі тепла і природна, вибираючи рівноважні композиції кольорів і матеріалів, створюючи обстановку в сучасних і комфортних приміщеннях, дотримуючись міжнародних тенденцій дизайну інтер’єру.

Назва проекту : Portofino Fly 35, Ім'я дизайнерів : Jean Gilbert Dupont, Прізвище клієнта : Portofino Yachts.

Portofino Fly 35 Яхта

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.