Дизайн журналу
Дизайн журналу
Умивальник

Vortex

Умивальник Мета дизайну вихору - знайти нову форму для впливу потоку води в умивальниках, щоб підвищити їх ефективність, сприяти їхньому користувальницькому досвіду та покращувати естетичні та семіотичні якості. Результат - метафора, що походить від ідеалізованої вихрової форми, що означає стік та потік води, що візуально позначає весь об’єкт як функціонуючий умивальник. Ця форма, поєднана з краном, спрямовує воду по спіральній доріжці, що дозволяє однаковій кількості води покривати більше ґрунту, що призводить до зменшення споживання води для очищення.

Назва проекту : Vortex, Ім'я дизайнерів : Deniz Karasahin, Прізвище клієнта : Dk design.

Vortex Умивальник

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.