Дизайн журналу
Дизайн журналу
Робота Як Вдома

PACO Operation Hub

Робота Як Вдома Штаби - найцінніший скарб для бізнесу. Дизайн запропонував гармонію та функціональний простір, кому залишатися найдовше в день. Сучасна та розкішна атмосфера, що видавала не просто красу, ця смакова та неординарна робота також подарувала б гарну модель для відвідування тих клієнтів, які синхронізуються з очікуванням на якість їхніх брендів. Найскладніше завдання полягало в тому, щоб максимізувати офісні приміщення за допомогою розміщення величезних балок через стелю ... нарешті було створено двоповерховий простір для створення корисної площі від 1600 до 3000 кв.м. з врахуванням житла.

Назва проекту : PACO Operation Hub, Ім'я дизайнерів : Philip Tse, Прізвище клієнта : PACO Communications.

PACO Operation Hub Робота Як Вдома

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.