Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шафа

Deco

Шафа Одна шафа висіла над іншою. Дуже унікальний дизайн, який дозволяє меблям не заповнювати простір, оскільки коробки стоять не на підлозі, а підвішені. Це дуже зручно у використанні, так як ящики були розділені групами і таким чином це буде дуже зручно для користувача. Доступна кольорова варіація матеріалів.

Назва проекту : Deco, Ім'я дизайнерів : Viktor Kovtun, Прізвище клієнта : Xo-Xo-L design.

Deco Шафа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.