Дизайн журналу
Дизайн журналу
Резиденція

Cheung's Residence

Резиденція Резиденція розроблена з простотою, відкритістю та природним світлом. Слід будівлі відображає обмеження існуючої ділянки, і формальний вираз повинен бути чистим і простим. Атріум та балкон розташовані на північній стороні будівлі, що освітлює вхід та обідню зону. Розсувні вікна передбачені в південному кінці будівлі, де вітальня та кухня повинні забезпечити максимальне природне освітлення та забезпечити просторову гнучкість. У всій будівлі пропонуються мансардні світильники для подальшого підсилення дизайнерських ідей.

Назва проекту : Cheung's Residence, Ім'я дизайнерів : Yu-Ngok Lo, Прізвище клієнта : YNL Design.

Cheung's Residence Резиденція

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.