Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі, Яка Трансформується

Ludovico

Меблі, Яка Трансформується Це дозволяє заощадити місце досить оригінально, маючи два крісла, повністю заховані всередині ящика. Розміщуючи всередині основної меблів, ви не розумієте, що те, що здається ящиками, - це насправді два окремих стільця. Ви також можете мати стіл, який можна використовувати як письмовий стіл, коли його виймають з основної конструкції. Основна конструкція складається з чотирьох ящиків і відділення трохи вище верхнього ящика, в якому можна зберігати багато речей. Основний матеріал, який використовується для цієї меблів, наприклад, евкаліптова пальцева кісточка, є екологічно чистим, неймовірно стійким, твердим і має дуже сильну зорову привабливість.

Назва проекту : Ludovico, Ім'я дизайнерів : Claudio Sibille, Прізвище клієнта : Sibille.

Ludovico Меблі, Яка Трансформується

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.