Дизайн журналу
Дизайн журналу
42-Дюймовий Телевізор Із Світлодіодним Телевізором

Agile

42-Дюймовий Телевізор Із Світлодіодним Телевізором Світлодіодний телевізор AGILE призначений для підкреслення зображення на екрані, застосовуючи вузьку рамку і вловлює ТВ-тренд з тонким виглядом. Різкість на тонкій рамці навколо екрану забезпечує різні відбиття та сяйво світла на поверхні, що призводить до легкості дизайну. Це також впливає на дизайн підставки для телевізора. Металеві оздоблення поверхонь з мате-пластиковими підніжками та напівпрозорою горловиною стопи виконані з тією ж метою, що і телевізор. Спеціальна частина AGILE - це прозорі лінзи в кольорах.

Назва проекту : Agile, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : .

Agile 42-Дюймовий Телевізор Із Світлодіодним Телевізором

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.