Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Сорочки

EcoPack

Упаковка Сорочки Ця упаковка сорочки виділяє форму звичайної упаковки, не використовуючи жодної пластикової. Використовуючи існуючий потік відходів та процес виготовлення, цей продукт не тільки дуже простий у виробництві, але і дуже простий утилізацією, основний матеріал компостується ні до чого. Продукт можна спершу натиснути, а потім ототожнити з брендингом компанії за допомогою штампування та друку, щоб створити унікальний структурний продукт, який виглядає і відчуває себе дуже різним і цікавим. Естетика та користувальницький інтерфейс дотримувалися такої ж високої поваги, як і стабільність продукту.

Назва проекту : EcoPack, Ім'я дизайнерів : Liam Alexander Ward, Прізвище клієнта : Quantum Clothing.

EcoPack Упаковка Сорочки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.