Дизайн журналу
Дизайн журналу
Штаб

Weaving Space

Штаб У цьому проекті використовувана фабрична будівля була перетворена на багатофункціональний простір, який включає демонстраційний зал, подиум та дизайнерський офіс. Натхненний "тканим полотном", алюмінієвий екструдований профіль був використаний як основний компонент стін. Різна щільність екструзій визначає різні функції просторів. Стіна фасаду має вигляд великої комори, з якої можна було б заборонити несанкціоновану особу. Всередині будівлі використовуються екструзії нижчої щільності, щоб зробити всі простори напівпрозорими, щоб заохотити спілкування між франчайзі та дизайнерами.

Назва проекту : Weaving Space, Ім'я дизайнерів : Lam Wai Ming, Прізвище клієнта : PMTD Ltd..

Weaving Space Штаб

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.