Дизайн журналу
Дизайн журналу
Магазин Молодіжних Мереж Моди

Trend Platter

Магазин Молодіжних Мереж Моди Як яскрава ілюстрація особливостей бренду «різноманітність» та «поєднання і відповідність», «Trend Platter» розкриває акцент бренду за допомогою широкого спектру модних стилів дизайну, починаючи від класичного та вінтажного до сучасного та мінімального. Скляна стеля в чорному кольорі представляє моду класичним способом, тоді як картатий підлогу надає вінтажному вигляду. Біла зона демонструє мінімалістичну простоту, а сучасна зона наповнена прохолодними чорними та металевими кольорами. Фони різних стилів на замовлення - це творчий підхід до підкреслення риси бренду.

Назва проекту : Trend Platter, Ім'я дизайнерів : Lam Wai Ming, Прізвище клієнта : PMTD Ltd..

Trend Platter Магазин Молодіжних Мереж Моди

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.