Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі Для Дому Та Офісу

Flying Table

Меблі Для Дому Та Офісу Унікальні меблі, які приносять радість. Просто виробляти. Дайте руху ілюзію. Немає іншого аналога для цих меблів. З першого погляду можна уявити, що стіл не витримає і одразу впаде, але, поєднуючи три основні деталі: металевий каркас, шафа з висувними ящиками і стільниця, конструкція стала стійкою і твердою. Цю ідею можна використовувати з шафою, шафою та іншими речами. Всі продукти принесуть літаючу ілюзію.

Назва проекту : Flying Table, Ім'я дизайнерів : Viktor Kovtun, Прізвище клієнта : Xo-Xo-L design.

Flying Table Меблі Для Дому Та Офісу

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.