Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плащ

UMBRELLA COAT

Плащ Цей плащ - це поєднання дощового пальто, парасольки та водонепроникних штанів. Залежно від погодних умов та кількості опадів його можна регулювати до різних рівнів захисту. Його унікальна особливість полягає в тому, що він поєднує в одному предметі плащ і парасольку. З «парасольковим плащем» ваші руки вільні. Також він може бути ідеальним для занять спортом, як їзда на велосипеді. Крім того, на переповненій вулиці ви не натикаєтесь на інші парасольки, оскільки парасолька-капюшон простягається над вашими плечима.

Назва проекту : UMBRELLA COAT, Ім'я дизайнерів : Athanasia Leivaditou, Прізвище клієнта : STUDIO NL (my own practice).

UMBRELLA COAT Плащ

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.