Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сережки

GEMEL

Сережки Моєю метою було створити дорогоцінний камінь, використовуючи прес-формування, як мій метод виготовлення, і використовувати продукт у своїх історичних моделях ювелірних виробів. Результат - легка копія дорогоцінного каменю 'Gemel'. 'Gemel' можна випускати в найрізноманітніших яскравих кольорах, малюнках і розмірах. "Gemel" - це легка вага, завдяки чому великі камені "Gemel" можна носити як сережки, зручні для користувача. Використання "Gemel" дає мені можливість для мого ювелірного дизайну включити широкий спектр форм і кольорів.

Назва проекту : GEMEL, Ім'я дизайнерів : Katherine Alexandra Brunacci, Прізвище клієнта : Katherine Alexandra Brunacci.

GEMEL Сережки

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.