Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лазерний Проектор

Doodlight

Лазерний Проектор Doodlight - це лазерний проектор. Це оптичне наведення. Під час планування та проектування їх у журналі кулей керування елементами дизайну та простором сторінок часто буває складно, а іноді й невдало. Окрім того, кожному не просто малювати різні шрифти, фігури тощо у правильних пропорціях. Doodlight вирішив ці проблеми. У ньому є додаток. Покладіть потрібні форми та тексти в додаток. Потім перенесіть їх на продукт через Bluetooth. Лампа Doodlight відображає їх на папері лазерним світлом. Тепер відстежте світло і намалюйте конструкції на папері.

Назва проекту : Doodlight, Ім'я дизайнерів : Mohamad Montazeri, Прізвище клієнта : Arena Design Studio.

Doodlight Лазерний Проектор

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.