Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Vadr

Журнальний Столик Vadr - це простий і витончений журнальний столик, який додає характеру його оточенню. Це твердження, яке добре працює в невеликих районах. Найпомітнішою особливістю є лінія барів на передній частині столу, на яку впливали клавіші фортепіано. Це може використовуватися як полиця для книг або тонкий, прихований простір для зберігання. Він використовує сильні лінійні кути, щоб створити інтерес у глядача. Ніжки та стільниця унікальні та індивідуалістичні. Ноги спеціально розміщені для забезпечення стабільності. Він також має бічний профіль, який викликає мислення вперед.

Назва проекту : Vadr, Ім'я дизайнерів : Jaimie Ota, Прізвище клієнта : Jaimie Ota.

Vadr Журнальний Столик

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.