Дизайн журналу
Дизайн журналу
Навчальна Навчальна Іграшка

GrowForest

Навчальна Навчальна Іграшка Допомога дітям зрозуміти цілі сталого розвитку життя на суші, охорону, збереження та відновлення лісового господарства. Модель дерев, ідентична домашнім деревним породам акації, кедрового кедра, точігі, тайваньської ялиці, камфорного дерева та азіатської ялиці. Теплий дотик дерев’яної текстури, унікальний аромат кожного виду дерева та висота місцевості для різних порід дерев. Ілюстрована книга оповідань допомагає глибоко вкоренити дітей із поняттям збереження лісів, вивчаючи відмінності між деревами дерев на Тайвані, наближаючи концепцію збереження лісів до книжки з малюнками.

Назва проекту : GrowForest, Ім'я дизайнерів : ChungSheng Chen, Прізвище клієнта : Tainan University of Technology/Product Design Deparment.

GrowForest Навчальна Навчальна Іграшка

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.