Дизайн журналу
Дизайн журналу
Більш Інтуїтивно Зрозумілий Дизайн Таблеток

Pimoji

Більш Інтуїтивно Зрозумілий Дизайн Таблеток Люди похилого віку страждають від багатьох хронічних захворювань і приймають стільки ліків. Однак більшість людей похилого віку часто приймають ліки, які не відповідають симптомам через поганий зір і погану пам’ять. З іншого боку, більшість звичайних таблеток схожі і їх важко розрізнити. Пімоджі має форму органу, тому легко зрозуміти, які органи чи симптоми може допомогти лікарський засіб. Ці Пімоджі допоможуть не тільки людям похилого віку, але й сліпим, які страждають від сліпоти і не в змозі розрізнити наркотики.

Назва проекту : Pimoji, Ім'я дизайнерів : Jong Hun Choi, Прізвище клієнта : Hyupsung University.

Pimoji Більш Інтуїтивно Зрозумілий Дизайн Таблеток

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.