Дизайн журналу
Дизайн журналу
Інформаційна Кампанія

Love Thyself

Інформаційна Кампанія За словами Еріха Фромма, у коханні лежить єдина відповідь - бути людиною, брехня - розум. Кампанія створена для поширення усвідомлення важливості любові до себе. Якщо людина втрачає любити себе, вона втрачає все це. Любити себе - це термін, відомий у літературі, філософії та релігіях. Внутрішня любов - це протилежність егоїзму. Це означає, що замість того, щоб мати, творити на відміну від ненависті. Це позитивне ставлення до відповідальності та усвідомлення внутрішньої підошви та оточення.

Назва проекту : Love Thyself, Ім'я дизайнерів : Lama, Rama, and Tariq, Прізвище клієнта : T- Shared Design.

Love Thyself Інформаційна Кампанія

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.