Дизайн журналу
Дизайн журналу
Художня Фотографія

Bamboo Forest

Художня Фотографія Такео Хіросе народився в Кіото, 1962 р. Він серйозно почав вивчати фотографію в 2011 році, коли Японія постраждала від величезної катастрофи землетрусу. Через землетрус він зрозумів, що прекрасні сценарії не вічні, а насправді дуже крихкі, і помітив важливість фотографування японської красуні. Його виробнича концепція полягає в тому, щоб висловити світ традиційних японських картин та малюнків чорнилом із сучасною японською чутливістю та фототехнологією. За останні кілька років він випускав твори з мотивом бамбука, який можна асоціювати з Японією.

Назва проекту : Bamboo Forest, Ім'я дизайнерів : Takeo Hirose, Прізвище клієнта : Takeo Hirose.

Bamboo Forest Художня Фотографія

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.